Tarım Bilgi Paylaşım Forumu

Tarım Bilgi Paylaşım Forumu (http://www.ziraatciyiz.biz/index.php)
-   Genel Konular (http://www.ziraatciyiz.biz/forumdisplay.php?f=42)
-   -   2018 Zirai İlaç Bayilik Sınavı Başvuru ve Sınav Tarihi (http://www.ziraatciyiz.biz/showthread.php?t=13116)

meryemyaman1 20.03.2018 14:29

Tigem alımı

İyi günler
Memurlara haber sitesinde tigem 150 personel alımı duyurusunda bulundu.Bir bilgisi olan var mı???:e010:

Mr.Muhendis 20.03.2018 14:37

Alıntı:

meryemyaman1´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 30041)
İyi günler
Memurlara haber sitesinde tigem 150 personel alımı duyurusunda bulundu.Bir bilgisi olan var mı???:e010:

Merhaba,

Şu sayfadan takip edebilirsiniz.

meryemyaman1 21.03.2018 16:13

Hangi sayfa?link göremiyorum

Mr.Muhendis 21.03.2018 16:31

Alıntı:

meryemyaman1´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 30045)
Hangi sayfa?link göremiyorum

Üstteki yorumda yer alan "şu sayfadan" yazısına tıklayın.

sinek39 29.03.2018 19:22

merhaba
bitki koruma ürünleri bayilik veya toptancı izin belgesinin geçerlilik süresi nedir, kaç yıl geçerlidir yardımcı olur musunuz?

Mr.Muhendis 30.03.2018 09:51

Alıntı:

sinek39´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 30059)
merhaba
bitki koruma ürünleri bayilik veya toptancı izin belgesinin geçerlilik süresi nedir, kaç yıl geçerlidir yardımcı olur musunuz?

Merhaba,

Şu an için geçerlilik süresi belirtilmemiştir; süresizdir.

ahmetokyr 30.03.2018 16:07

bu sınav zirai ilaç bayilik diyor. ben bayilik açmayacağım sadece ziraat mühendisi olarak bir yere girdiğimde ilaç satma ruhsatı istediler bu belge o mu oluyor ??

Mr.Muhendis 01.04.2018 10:15

Alıntı:

ahmetokyr´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 30067)
bu sınav zirai ilaç bayilik diyor. ben bayilik açmayacağım sadece ziraat mühendisi olarak bir yere girdiğimde ilaç satma ruhsatı istediler bu belge o mu oluyor ??

Siz bayi açmayacak olsanız bile bu belgeye sahip olmayan bazı bayiler aradıkları elemandan bu belgeyi istiyorlar. Böylece belge sahibi sayesinde ilaç da satabiliyorlar. Bunun dışında bir belge varsa tam adını söyleyin araştıralım, ona göre bilgi verelim.

ahmetokyr 01.04.2018 15:52

banada bu şekilde söylediler ilaç satmak için gerekli belgeyi almam gerektiğini söylediler. bu belge bayilik açma ve satma şeklinde acaba bana söylemeye çalıştıkalrıda bu sanırım. Mesela ziraat odasında çalışan bir mühendis oradaki ilaçları satabilmesi için bu belgeye ihtiyacı yok mu ?

Alıntı:

Mr.Muhendis´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 30069)
Siz bayi açmayacak olsanız bile bu belgeye sahip olmayan bazı bayiler aradıkları elemandan bu belgeyi istiyorlar. Böylece belge sahibi sayesinde ilaç da satabiliyorlar. Bunun dışında bir belge varsa tam adını söyleyin araştıralım, ona göre bilgi verelim.

Mr.Muhendis 02.04.2018 08:12

Alıntı:

ahmetokyr´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 30071)
banada bu şekilde söylediler ilaç satmak için gerekli belgeyi almam gerektiğini söylediler. bu belge bayilik açma ve satma şeklinde acaba bana söylemeye çalıştıkalrıda bu sanırım. Mesela ziraat odasında çalışan bir mühendis oradaki ilaçları satabilmesi için bu belgeye ihtiyacı yok mu ?

İlacı satmak için değil, bayiyi açmak için belge gerekiyor. Bayi halihazırda ilaç satma yetkisine sahipse sizden belge istenmez.

Forum saati GMT +2 olarak ayarlandı. Şu Anki Saat: 23:20